Gabloty - najnowsze realizacje
SeeYourClicks - STOP Click Fraud on Google Adwords!

Gabloty - najnowsze realizacje

Gablota

Gablota (GS-25B)

Gablota dwudrzwiowa:
Gablota wykonana z wysokiej jakości profilu anodowanego lub malowanego proszkowo. Drzwi otwierane na boki, zamykane na zamek patentowy, drzwi bez ram, co zapewnia bardzo dobry wgląd do wnętrza gabloty Wypełniona szkłem i płytą. W pełni przystawalna do użytku na potrzeby muzeum, sklepów galanteryjnych, jubilerskich czy straży pożarnej i jednostek wojskowych. W ofercie mamy pełną gamę kolorów, które są dostępne na stronach: kolory płyt i kolory profili. W zestawie znajdują się 4 szklane półki z możliwością regulacji wysokości. Liczbę półek można zwiększyć, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań. Dolny cokół i góra gabloty wykonany z eleganckiej płyty meblowej w kolorze wybranym przez klienta. Ponadto istnieje możliwość otwierania drzwi z użyciem zamka lub bez. Do podniesienia standardu eksponowanych towarów można również zainstalować oświetlenie typu LEd, halogenowe lub jarzeniowe.
Gablota dwudrzwiiowa

Gablota dwudrzwiiowa (GS-27 c)

Gablota dwudrzwiowa:
Wysokiej jakości witryna przeznaczona do ekspozycji towarów. Szkielet gabloty jest wykonany z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny (w standardzie) połączonych z elegancką płytą meblową tworzącą górę i dół witryn. Wyprodukowana z wysokiej jakości profilu anodowanego lub malowanego proszkowo na kolor w palecie RAL. Wypełniona szkłem i płytą. W ofercie mamy pełną gamę kolorów. W zestawie znajdują się 4 szklane półki z regulacja. Liczbę półek można zwiększyć, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań. Ponadto istnieje możliwość otwierania drzwi otwieranych na boki lub przesuwanych z użyciem zamka lub bez. Do podniesienia standardu eksponowanych towarów można również zainstalować oświetlenie typu LEd lub halogenowe boczne lub górne.
Gablota jedno drzwiowa na postumencie

Gablota jedno drzwiowa na postumencie (GSNN)

Gablota jedno drzwiowa na postumencie:
Stabilna konstrukcja, profesjonalnie wykonana.Wypełniona szkłem i płytą. Może być przeznaczona na potrzeby zarówno muzeum jak i sklepach jubilerskich czy galanteryjnych, a także w jednostkach straży pożarnej i wojskowych. Gablota w wersji podstawowej bez półek szklanych. W zależności od indywidualnych zapotrzebowań można zainstalować dodatkowe półki. W zestawie drzwi otwierane za pomoc zamka lub bez. Istnieje również możliwość wyboru kolorów z szerokiej gamy barw, które można znaleźć na stronach kolory płyt.
Gablota pulpitowa

Gablota pulpitowa (GP - 1)

Gablota pozioma - pulpitowa:
Obudowana profilem anodowanym lub malowanym proszkowo. Całość wypełniona szkłem i płytą. Może być wykorzystana zarówno w muzeum jak i w sklepach komputerowych. Wersja podstawowa nie zawiera półek, ale istnieje możliwość ich instalacji. Gablota w kolorze srebrnym, ale w ofercie mamy do wyboru całą paletę kolorów, które są dostępne na stronach: kolory płyt i kolory profili. Drzwi mogą być otwierane zamkiem lub bez niego. Można również zamontować oświetlenie boczne.
Gablota stolikowa- pulpitowa

Gablota stolikowa- pulpitowa (GSP-1)

Gablota stolikowa - pulpitowa.
Konstrukcja gabloty wykonana jest z profili profili aluminiowych anodowanych lub malowanych proszkowo. Do blatu jest zamocowana rama aluminiowa, do której wklejony jest klosz. Aluminiowa rama wraz z kloszem podnoszona i utrzymywana jest w pozycji otwartej za pomocą sprężyn gazowych lub bez. Klosz zamykany jest zamkiem. Blat gabloty wyklejony jest tkaniną typu „zamsz”lub wypełniony płytą. Gablota wyposażona jest w stopy regulujące umożliwiające jej wypoziomowanie.
Gablota pulpitowa klejona

Gablota pulpitowa klejona (GPK)

Gablota stolikowa - pulpitowa.
Konstrukcja gabloty wykonana ze szkła klejonego UV. Klosz zamykany jest zamkiem.
Gablota muzealna - nadstawka

Gablota muzealna - nadstawka (GNS)

Gablota muzealna - nadstawka przeszklona:
Obudowana profilem anodowanym lub malowanym proszkowo. Całość wypełniona szkłem i płytą. Może być wykorzystana zarówno w muzeum jak i w sklepach komputerowych. Wersja podstawowa nie zawiera półek, ale istnieje możliwość ich instalacji. Gablota w kolorze srebrnym, ale w ofercie mamy do wyboru całą paletę kolorów, które są dostępne na stronach: kolory płyt i kolory profili. Drzwi mogą być otwierane zamkiem lub bez niego. Można również zamontować oświetlenie boczne halogenowe lub ledowe.
Gablota muzealna - nadstawka

Gablota muzealna - nadstawka (GMNN)

Gablota muzealna:
Obudowana profilem anodowanym lub malowanym proszkowo. Całość wypełniona szkłem i płytą. Może być wykorzystana zarówno w muzeum jak i w sklepach komputerowych. Wersja podstawowa nie zawiera półek, ale istnieje możliwość ich instalacji. Gablota w kolorze srebrnym, ale w ofercie mamy do wyboru całą paletę kolorów, które sa dostępne na stronach: kolory plyt i kolory profili. Drzwi mogą być otwierane zamkiem lub bez niego. Można również zamontować oświetlenie boczne halogenowe lub ledowe.
Lada przeszklona z narożnikiem owalnym

Lada przeszklona z narożnikiem owalnym (LPNO)

Lada przeszklona z narożnikiem:
Elegancka lada, wykonana z płyty i profilu anodowanego lub malowanego proszkowo. Konstrukcja umożliwia ekspozycję zarówno produktów spożywczych, przemysłowych, a także jubilerskich i odzieżowych. Ponadto nadaje się do prezentacji eksponatów muzealnych. Do wyboru mają państwo pełną gamę kolorów, które są dostępne na stronach: kolory profili i kolory plyt. W wersji podstawowej znajdują się 2 szklane półki. Istnieje możliwość wprowadzenia kilku modyfikacji – zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami. Można zamontować dodatkowe półki, jak również oświetlenie boczne – halogenowe. Drzwi lady mogą być otwierane za pomocą zamka lub bez.
Gablota dwudrzwiiowa

Gablota dwudrzwiiowa (GBD)

Gablota dwudrzwiowa:
Wysokiej klasy witryna przeznaczona do ekspozycji towarów. Szkielet witryny jest wykonany z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny (w standardzie) połączonych z elegancką płytą meblową tworzącą górę i szafkę gabloty wykonanej z płyty meblowe
Wyprodukowana z wysokiej jakości profilu anodowanego lub malowanego proszkowo na kolor z katalogu RAL. Wypełniona szkłem i płytą. W pełni przystawalna do użytku na potrzeby muzeum, sklepów jubilerskich, komputerowych czy straży pożarnej i jednostek wojskowych. W ofercie mamy pełną gamę kolorów. W zestawie znajdują się 4 szklane półki regulowane. Liczbę półek można zwiększyć, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań. Ponadto istnieje możliwość otwierania drzwi zamykanych na zamek lub bez zamka. Do podniesienia standardu eksponowanych towarów można również zainstalować oświetlenie typu LEd lub halogenowe - boczne dwustronne , jednostronne lub górne.


F.H.U.P Oaza

Telefon: +48 608 478 310

Określ szczegóły techniczne:

Treść

Twój email*:

Telefon:

Osoba kontaktowa: